Кількість назв: 965

  Адміністративне право України. Повний курс

  Монографія

    
  Автор Галунько В., Діхтієвський П., Кузьменко О. та інші
  ISBN 978-966-289-254-3
  Видавець Oлді+
  Рік випуску 2019
  Сторінки 520
  DOI
  Дозвіл

  Анотація

  У підручнику подано повний курс адміністративного права на основі однойменної галузі публічного права. За основу взято теоретичні положення та практику діяльності публічної адміністрації, що відповідає цінностям людиноцентристської ідеології, коли публічна адміністрація має якнайповніше задовольняти права, свободи й законні інтереси приватних осіб відповідно до цінностей ЄС.
  Підручник може бути використано студентами в навчальному процесі, аспірантами, виклада- чами навчальних закладів, науковцями, членами Уряду України та іншими посадовими особами органів публічної влади, народними депутатами України, апаратом суду, активістами громадських об’єднань, а також усіма, хто цікавиться адміністративним правом.
  Підручник стане в нагоді під час підготовки до вступних випробувань і під час вступу на основі ступеня бакалавра на навчання для здобуття ступеня магістра за спеціальністю 081 «Право», а також у підготовці до відповідних кваліфікаційних іспитів кандидатів на посади суддів, прокурорів, на здобуття свідоцтва про право на адвокатську діяльність.