Кількість назв: 940

  Метрологія, стандартизація, системи якості. Практикум

  Монографія

    
  Автор Пізінцалі Л.В., Александровська Н.І., Добровольський В.В.
  ISBN 978-966-289-106-5
  Видавець Helvetica
  Рік випуску 2019
  Сторінки 264
  DOI
  Дозвіл

  Анотація

  Навчальний посібник містить опис необхідних теоретичних матеріалів для проведення лабораторних та практичних занять згідно програми з дисципліни «Метрологія, стандартизація, системи якості», що викладається в технічних ВНЗ. Складається з двох розділів.

  У першому розділі викладені основи технічних вимірювань, методи вимірювань, похибки вимірювань, наводяться засоби вимірювань гладких циліндричних деталей та типових з'єднань, методики обробки результатів проведених робіт та описання технічної документації, необхідної для їх проведення, зміст і порядок виконання лабораторних і практичних занять, а також форми звітів лабораторних занять.

  Другий розділ "Допуски і посадки. Контроль шорсткості, відхилень форми та розташування поверхонь" містить теоретичні основи для проведення лабораторних і практичних занять, приклади задач з визначення розмірів деталей, допусків та посадок гладких циліндричних сполучень, з визначення шорсткості поверхні, відхилень форми та розташування поверхонь, з розрахунку розмірних ланцюгів, завдання до лабораторних та практичних занять та форми звітів.

  Навчальний посібник призначено для студентів вищих навчальних закладів освіти III – IV рівнів акредитації та може бути корисним для викладачів, студентів технічних навчальних закладів.